Перехоплення ГУР: у військах рф зафіксували системні страти власних солдатів

Українська розвідка оприлюднила аудіо, яке свідчить про позасудові розправи в армії рф — командири наказують вбивати підлеглих за відмову виконувати накази
Перехоплення ГУР: у військах рф зафіксували системні страти власних солдатів

Фото: depositphotos

Українські розвідники перехопили розмову, яка свідчить про системні випадки вбивств російськими командирами власних військовослужбовців. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Згідно з даними ГУР, практика позасудових страт стала звичним інструментом управління в підрозділах окупаційних військ. Командири фактично отримують повну свободу дій щодо ліквідації підлеглих, яких підозрюють у “зраді” або відмові виконувати накази.

На оприлюдненому аудіозаписі зафіксовано, як один із командирів наказує бійцю на прізвисько “Шурик” негайно стратити іншого військового. Він наголошує, що той більше не належить до підрозділу і має бути ліквідований.

Також перехоплення демонструє психологічний тиск на виконавців. У разі відмови виконати наказ командири погрожують їм розправою та звинувачують у ризику для інших військових.

У розвідці зазначають, що такі методи пов’язані зі страхом командування втратити контроль над деморалізованими підрозділами.

Водночас у ГУР наголошують, що єдиним способом уникнути подібної долі для російських військових є здача в український полон. Для цього діє державний проєкт «Хочу жить», який позиціонують як безпечний шлях збереження життя.

До слова, у середовищі російських ультранаціоналістів посилюються панічні настрої через ефективні удари українських сил по стратегічних об’єктах РФ та зростаючий економічний тиск.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
У росії пояснюють відмову від сирен під час атак страхом паніки та втомою населення — розвідка У росії пояснюють відмову від сирен під час атак страхом паніки та втомою населення — розвідка
У низці регіонів росії місцева влада не вмикає системи повітряного оповіщення під час атак безпілотників, пояснюючи це ризиком паніки, звиканням до тривог та психологічним навантаженням на населення
ГУР: За 9 місяців із Центрального військового округу РФ втекли понад 25 тисяч військових ГУР: За 9 місяців із Центрального військового округу РФ втекли понад 25 тисяч військових
Із листопада 2024-го до липня 2025 року понад 25 тисяч солдатів та офіцерів Центрального військового округу Росії самовільно залишили свої військові частини
Loading...
Load next