Білий дім офіційно підтвердив зустріч Зеленського і Байдена

Білий дім офіційно підтвердив зустріч Зеленського і Байдена
Глава американської держави вже наступного тижня прийме Зеленського в Білому домі. Зустріч Володимира Зеленського і Джо Байдена запланована на 31 серпня.

У Білому домі підтвердили проведення зустрічі президентів України Володимира Зеленського та лідера США Джо Байдена, яка відбудеться вже наступного тижня. Попередня дата зустрічі президентів - 31 серпня, повідомила прессекретарка Білого дому Джен Дженніфер Псакі.

На наступному тижні президент Джо Байден зустрінеться з українським президентом Володимиром Зеленським у Білому домі. Буде висловлено підтримку суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям російської агресії на Донбасі і в Криму, - заявила Псакі.

Окрім того, зустріч президентів стане підтвердженням "тісної співпраці у питаннях енергетичної безпеки, а також підтримки зусиль Президента Зеленського щодо боротьби з корупцією та реалізації програми реформ на основі наших спільних демократичних цінностей"

Нагадаємо, що візиту президента Володимира Зеленського в США не загрожують події в Афганістані. Його переговори з американським лідером Джо Байденом все ж таки відбудуться в розширеному форматі та віч-на-віч. Однак, візит Зеленського до Вашингтону перенесли на останній день літа - 31 серпня.

Зокрема, крім Вашингтону Зеленський також відвідає і штат Каліфорнія для того, "щоб створити нові можливості для взаємодії США та України і залучень нових американських інвестицій в українську економіку".

Читайте також
У Вашингтоні відбулась зустріч президентів Зеленського та Байдена (відео) У Вашингтоні відбулась зустріч президентів Зеленського та Байдена (відео)
Під час зустрічі 1 вересня президенти обговорили співпрацю в оборонній сфері, "Північний потік-2" та війну на Донбасі.
Білий дім передумав запрошувати Зеленського на зустріч із Байденом у Вашингтон, - ЗМІ Білий дім передумав запрошувати Зеленського на зустріч із Байденом у Вашингтон, - ЗМІ
Білий дім передумав запрошувати Зеленського на зустріч із президентом США Джо Байденом після зміни керівництва "Нафтогазу".
Зеленський прибуде з офіційним візитом до США Зеленський прибуде з офіційним візитом до США
Адміністрація президента Сполучених Штатів офіційно направила запрошення президенту України Володимиру Зеленському відвідати Вашингтон.
Loading...
Load next