ДБР планує обрати запобіжний захід Порошенку 17 січня (відео)

ДБР планує обрати запобіжний захід Порошенку 17 січня (відео)
В цей день Петро Порошенко має повернутися до України.

У Державному бюро розслідувань сподіваються на обрання запобіжного заходу п'ятому президенту України, народному депутату Петру Порошенку в понеділок, 17 січня.

Про це на брифінгу «Процесуальні дії, які будуть відбуватися у кримінальному провадженні, де фігурує Петро Порошенко» заявила радниця із комунікацій ДБР Тетяна Сапьян, передає "Укрінформ".

Сьогодні органи слідства чекають на повернення Петра Порошенка для проведення відповідних процесуальних дій. Нагадуємо, що відповідно до закону отримання повідомлення про підозру означає необхідність обрання також і запобіжного заходу. Сподіваємося, що таке засідання відбудеться у понеділок. Підозрюваний прибуде до суду, оскільки і сам власне анонсував, і усі процесуальні норми будуть витримані, оскільки це передбачено законодавством, — сказала вона. 

Нагадаємо:

Віра Коновал - pravdatutnews.com 

 266
 
Читайте також
Порошенкові не обрали запобіжний захід — суд перенесли (відео) Порошенкові не обрали запобіжний захід — суд перенесли (відео)
Суддя перебував у нарадчій кімнаті понад 4 години.
Порошенко не прийшов на допит у "справі Медведчука - Козака" Порошенко не прийшов на допит у "справі Медведчука - Козака"
Народний депутат України та експрезидент Петро Порошенко не з’явився на допит в СБУ у якості свідка в справі проти Віктора Медведчука і Тараса Козака, яких підозрюють у державній зраді та замаху на розкрадання національних ресурсів в Криму.
Підозру Порошенку планують вручити в день його приїзду — ДБР Підозру Порошенку планують вручити в день його приїзду — ДБР
У ДБР наголосили, що згідно зі статтею 24 Конституції України, всі громадяни, у тому числі народні депутати, є рівними перед законом.
Loading...
Load next