Складна математика від Киви: нардеп від ОПЗЖ не зміг порахувати скільки буде разом 8+14+4 (відео)

Складна математика від Киви: нардеп від ОПЗЖ не зміг порахувати скільки буде разом 8+14+4 (відео)
Кива не перестає дивувати, справжній "наукивець".

Народний депутат партії Опозиційна платформа — За життя Ілля Кива не зміг правильно порахувати скільки коштує його одяг, коли відповідав на питання журналіста у Верховній Раді. Відео курйозу опублікували в телеграм каналі Інсайдер UA.

Нардеп швиденько (але неправильно) порахував скільки буде 8+14+4 і тепер готовий захищати нову вчену ступінь, — пише автор поста. Якщо вірити Киві, то правильна відповідь на арифметичне завдання — 28.

Також Ілля Кива поставив питання, чому Верховну Раду закриють на карантин. За його словами, причина може бути зовсім не в COVID-19. Свій висновок Кива резюмував, як зазвичай, фірмовою цитатою з нецензурною лексикою. Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews.

Навіщо знімати штани, якщо ти все одно сер*ш у штани? Вони вакцинувалися, щоб іти на карантин? А може вони переживають і просто беруть собі час для того, щоб вилетіти з країни? Не думали про це? Подумайте! — сказав Кива.

Так політик відреагував на інформацію про те, що Верховна Рада може піти на карантин через те, що коронавірусом у парламенті хворіють багато парламентаріїв.

Нагадаємо, раніше Кива розповів про страждання за Радянським Союзом.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
"Легко приклеїти ярлик "тупиці чи бика": Кива заявив, що навмисно створює навколо себе скандальні ситуації "Легко приклеїти ярлик "тупиці чи бика": Кива заявив, що навмисно створює навколо себе скандальні ситуації
Політик каже, що упродовж багатьох років працював над відповідним образом.
Більше не "наукивець": МОН відмовило Іллі Киві у присудженні наукового ступеня Більше не "наукивець": МОН відмовило Іллі Киві у присудженні наукового ступеня
Депутат від "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію із державного управління у квітні.
Натякнув на вихід з партії: Кива звинуватив Бойка в продажі "ОПЗЖ" на Полтавщині (відео) Натякнув на вихід з партії: Кива звинуватив Бойка в продажі "ОПЗЖ" на Полтавщині (відео)
Ілля Кива неодноразово потрапляв в скандали через свою неадекватну поведінку. Так, цього разу нардеп вимагає від Бойка пояснити, яка роль самого Киви в розвитку ОПЗЖ при цьому він не підбирав слів й ображав своїх однопартійців.
Loading...
Load next