Парламент зняв з розгляду законопроєкти про Військову поліцію

Парламент зняв з розгляду законопроєкти про Військову поліцію

Верховна Рада України зняла з розгляду законопроєкти №6569-д і "6570-д про Військову поліцію.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

За таке рішення проголосували 278 народних депутатів. До розгляду цих законопроєктів повернуться після додаткових консультацій.

Наприкінці травня комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності парламенту рекомендував ухвалити законопроєкт про Військову поліцію №6569-д і супровідний законопроєкт №6570-д, який передбачає внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу та Кримінального процесуального кодексу.

Нагадаємо, СБУ затримала агентку російського ГРУ та її доньку, яка вихваляла путіна

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Кабмін затвердив стратегію деокупації Криму Кабмін затвердив стратегію деокупації Криму
Кабінет міністрів на засіданні 29 вересня затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Повномасштабне вторгнення може статися вже в лютому, але не пізніше за березень, - Bild Повномасштабне вторгнення може статися вже в лютому, але не пізніше за березень, - Bild
Німецьке видання Bild оприлюднило плани Росії, за якими вона планує встановити в Києві маріонетковий уряд та приєднати Україну до Союзної держави РФ та Білоруссю.
Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів
Санкції пропонується застосувати строком на 3 роки до 6 фізичних та 10 юридичних осіб, які поширювали продукцію та інформаційний контенту з виправданням збройної агресії РФ проти України.
Loading...
Load next