Квитки на концерт Моргенштерна й досі продають (відео)

Квитки на концерт Моргенштерна й досі продають (відео)
Квитки на концерт Моргенштерна і досі продаються у Києві. Хоч відомо, що російський репер не зможе приїхати до України через заборону СБУ.

Концерт за участі скандального репера Моргенштерна мав відбутися 16 листопада. Продаж квитків помітили на кількох сайтах 28 вересня. 

Про це повідомляє "КиївМеdіа".

У мережі продовжують продавати квитки на концерт російського репера Моргенштерна. Ціна квитків від 690 до 4490 гривень.

 Їх продають попри те, що СБУ двічі заборонила їхати реперові в Україну. Продаж квитків продовжується щонайменше на 3 сайтах.

Нагадаємо, що нещодавно Мінкульт повторно заборонив Моргенштерну виступати в Україні: за поданням Служби безпеки відомство повторно внесло співака до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці.

Також декілька тижнів тому репер запланував свої концерти у трьох містах - у Києві, Запоріжжі й Харкові.

Зазначимо, що наприкінці червня цього року російський реп-виконавець Алішер Валєєв (Моргенштерн) подав до ОАСК позов на Службу безпеки України через внесення його до списку осіб, які створюють загрозу національній безпеці країни та заборону в’їзду на територію держави.

Згодом виконавець у прямому ефірі в мережі Instagram заявив про скасування українського туру, через незрозумілу ситуацію в Україні й також через те, що він боїться сюди їхати, бо переживає за своє життя. Однак, згодом Моргештерн записав відео в полі із соняшниками й заявив, що нібито зараз він знаходиться на території України. Потім він, разом зі своєю нареченою якій репер нещодавно зробив пропозицію, їхали на авто по трасі.

 271
 
Читайте також
Концерти Моргенштерна в Україні: в СБУ розповіли чи вдасться виступити реперу (відео) Концерти Моргенштерна в Україні: в СБУ розповіли чи вдасться виступити реперу (відео)
В Україні почався продаж квитків на концерти Моргенштерна. Виступи співака заплановано на 13-16 листопада в Запоріжжі, Харкові та Києві.
Пропагує насильство та наркотики: в СБУ пояснили чому Моргенштерн потрапив у "чорний список" Пропагує насильство та наркотики: в СБУ пояснили чому Моргенштерн потрапив у "чорний список"
Російський реп-виконавець Моргенштерн потрапив до списку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України, через пропаганду насилля і наркотиків.
В Україну приїхав російський репер Баста, який раніше виступав в окупованому Криму В Україну приїхав російський репер Баста, який раніше виступав в окупованому Криму
У Київ приїхав російський репер Баста, який раніше відвідував територію окупованої автономної республіки й проти якого раніше діяла заборона через виступи та незаконне відвідування Криму.
Loading...
Load next