Роботу служби 112 до кінця року поширять на всю територію країни

Роботу служби 112 до кінця року поширять на всю територію країни

До кінця року планується поширити роботу служби 112 на всю територію України, водночас номери профільних екстрених служб продовжать працювати й після 2024-го.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ.

У відомстві зауважили, що наразі лінія 112 працює вже у двох макрорегіонах України - центральному та західному. У травні очікується запуск центру служби 112 у Дніпрі, а у вересні — в Одесі. Центри покриватимуть східні та південні регіони України відповідно.

Громадяни можуть звертатися за допомогою з будь-якого куточка України. Виклик за номером 112 перенаправляється до служб екстреної допомоги, - додали в МВС.

Також зазначається, що на лінію 112 можуть звертатися й люди з порушеннями слуху чи мовлення. Для цього необхідно надіслати повідомлення на номер 112.

Після цього надійде посилання на відеозв’язок з операторами, які володіють жестовою мовою, - підкреслили у відомстві.

Крім того, у МВС зазначили, що номери профільних екстрених служб 101, 102, 103 і 104 продовжать працювати й після 2024 року.

Нагадаємо, У МВС визначили 63 територіальні громади, які здатні створити добровільну пожежну охорону

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Туристи з України, які застрягли в Непалі звинувачують МЗС у бездіяльності Туристи з України, які застрягли в Непалі звинувачують МЗС у бездіяльності
Через введений у Непалі карантин понад сотня українських туристів не може повернутись додому. У цьому українці звинувачують Міністерство закордонних справ у бездіяльності, однак відомство заперечує такі звинувачення.
У жалобних заходах в Одесі взяло участь понад 3 тисячі осіб У жалобних заходах в Одесі взяло участь понад 3 тисячі осіб
Близько трьох тисяч людей взяли участь у заходах, які були присвячені сьомій річниці трагічних подій, що трапились 2 травня 2014 року. Тоді загинуло 48 осіб, а також понад 200 людей були поранені.
СБУ викрила сеператиста, який влаштувався на роботу у МВС СБУ викрила сеператиста, який влаштувався на роботу у МВС
Служба безпеки України викрила і затримала колишнього співробітника так званої «спецслужби» терористів «МДБ ЛНР», який мав можливість передавати закриту інформацію представникам терористів.
Loading...
Load next