Спортсменка з Луганщини перемогла на чемпіонаті України зі стрибків у воду

Спортсменка з Луганщини перемогла на чемпіонаті України зі стрибків у воду

Спортсменка з Луганської області Аліна Бурсова стала чемпіонкою України зі стрибків у воду. 

Про це повідомив голова Луганскої ОВА Артем Лисогор.

У столичному Центрі спорту "Ліко" відбувся чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікових груп С, D, E. У змаганнях взяли участь 67 спортсменів віком до 13 років, які представляли Вінницьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Миколаївську, Луганську, Львівську, Харківську області та місто Київ, - сказано в повідомленні.

Зазначається, що у віковій групі D серед дівчат трьома здобутками відзначилися Аліна Бурсова, яка представляє Луганщину. Вона стала першою на метровому та триметровому трамплінах, а також третьою на вишці.

Нагадаємо, Японія завершила третій цикл скидання в океан очищеної води з АЕС

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Учнівська збірна України посіла перше місце на Всесвітніх спортивних іграх (фото) Учнівська збірна України посіла перше місце на Всесвітніх спортивних іграх (фото)
Учнівська збірна України виборола 148 нагород і посіла перше місце в командному заліку на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15.
Ф'юрі грубо образив Усика і заявив, що відправить українця назад в середню вагу Ф'юрі грубо образив Усика і заявив, що відправить українця назад в середню вагу
Британський боксер продовжує зачіпати українського спортсмена.
Україна вдруге в історії завоювала "золото" на чемпіонаті світу з артистичного плавання Україна вдруге в історії завоювала "золото" на чемпіонаті світу з артистичного плавання
На останньому чемпіонаті світу-2019 Україна завоювала "бронзу" в цій дисципліні, а до цього мала срібну нагороду в 2017-му й бронзову – в 2013-му.
Loading...
Load next