Користувачі мережі не оцінили такий жарт Никифорова і нагадали йому про те, що у США він представляє Україну та є у складі української делегації, яка поїхала із Зеленським у Вашингтон.
Спершу російськомовний гурт запросили виступити на “Олімпійському” з нагоди Дня Незалежності й виконати російськомовну пісню, однак згодом їм повідомили, що концерт буде тільки з українськомовними піснями. Тому виконавці більше не вписувались у концепцію святкування і їх викреслили із списку.
Обговорення щодо радянських інсталяцій у Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні досі не вщухають. Люди обурені встановленням совкових пам’яток на такому історичному місці, вважаючи це геть недоречним. Та не лише цим запам’ятається підготовка до Дня Незалежності, черговий факап від організаторів – встановлення сцени на братських могилах на території Маріїнського парку. У обох інцидентах обвинувачують міську владу Києва.