У Криму окупанти переміщують техніку через втрати на Запоріжжі та під Авдіївкою - Атеш

У Криму окупанти переміщують техніку через втрати на Запоріжжі та під Авдіївкою - Атеш

Окупанти у Сімферополі перевозять свою військову техніку через значні втрати під Авдіївкою та в Запорізькій області.

Про це повідомляє партизанський рух АТЕШ.

Наші агенти зафіксували переміщення БМП- 3 і БТР-82АМ в Сімферополі. У зв'язку з великими втратами в Запорізькій області, а також під Авдіївкою, окупанти видавлюють усі свої можливості для заповнення втрат, - наголошують партизани.

Відомо, що в Євпаторію вони доставляють велику кількість радянських самохідок 2С1 "Гвоздика", які швидко потрапляють під удар на лінії фронту.

Нагадаємо, Суд виніс вирок колаборанту Стремоусову (ВІДЕО)

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next