У Львові посилили карантинні обмеження: необхідна вакцинація або негативний ПЛР-тест (відео)

У Львові посилили карантинні обмеження: необхідна вакцинація або негативний ПЛР-тест (відео)
Поза правилами обов’язкової вакцинації чи негативного ПЛР-тесту: вагітні, годуючі матері та особи до 18 років, які працюють за угодою.

Освіта, торгівля, культура та туризм. Від учора, 18 жовтня, місто Лева живе за новими правилами, які торкнуться більшості галузей.

Магазини, ринки, ТРЦ та салони краси працюють лише за умови вакцинованих працівників,  або ж за наявності у них негативного ПЛР-тесту. Щодо відвідувачів, то для них наразі є обов'язковими  дотриманням маскового режиму, дистанції та проведення температурного скринінгу. 

З новими обмеженнями розпочинають тиждень й  освітяни. Відтак усі школярі на дострокових двотижневих канікулах. Це стосується й позашкілля та дозвілля, - повідомила журналістка телеканалу "ПравдаТУТ Львів" Марічка Драбич.

На двотижневі канікули відправилися й музичні школи. Тоді як народні доми, гуртки та секції – наразі не працюють. А отримати книгу у бібліотеці можна лише на видачу. Та уже невдовзі, з 21-го жовтня для подорожі авто-, авіа- та залізничним транспортом зможуть скористатися лише за наявності сертифікату вакцинації, негативного ПЛР-тест чи довідки про нещодавно перенесене захворювання.

Обмеження щодо проведення масових заходів розпочали діяти у Львові іще з 14 жовтня. Від сьогодні ж зміни очікують на відвідувачів, театру, філармонії, галереї, музею та кінотеатру, - наголосила журналістка. 

Вони працюють лише для тих, хто має сертифікат вакцинації, негативний ПЛР-тест. При цьому кількість відвідувачів не повинна перевищувати 50% від загальної кількості місць. Спортивні зали ж можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Та навіть тоді заповненість не більш як половина площі. Тоді як працівникам слід бути вакцинованими. 

Чи не найсуворіші правила діють тепер для туристичної галузі та бізнесу. Адже заклади громадського харчування, готелі та хостели можуть працювати лише за 100% вакцинації працівників.

Комісія з надзвичайних ситуацій уже й опублікувала зразок протоколу, згідно з яким працюватимуть  заклади та установи міста. А окрім сертифіката вакцинації та ПЛР-тесту дійсним може бути довідка про протипоказання чи ж наявність антигену. Та навіть тоді ресторани, концертні зали і навіть нічні клуби можуть працювати до 23:00.

Та усі ці правила на найближчі 2 тижні. Адже, у мерії запевняють, якщо епідситуація не стабілізується, то слід очікувати радикальніших змін, - додала журналістка Марічка Драбич. 

Серед нових напрацювань міської комісії з надзвичайних ситуацій - поза правилами обов’язкової вакцинації чи негативного ПЛР-тесту: вагітні, годуючі матері та особи до 18 років, які працюють за угодою. 

 

 161
 
Читайте також
"Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео) "Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео)
В місті після переходу до "жовтої" зони карантину працюють всі школи, незалежно від того, скільки відсотків вчителів вакциновано.
Повернення до "червоної" зони карантину: з 18 жовтня у Львові почнуть діяти нові обмеження (відео) Повернення до "червоної" зони карантину: з 18 жовтня у Львові почнуть діяти нові обмеження (відео)
З 18-го жовтня у Львові діятимуть нові обмеження. Чи впровадять у місті "червону" зону вирішуватиме державна комісія з питань ТЕБ і НС.
Львівщина у "помаранчевій" зоні: центр легеневого здоров’я заповнений COVID-хворими на 100% (відео) Львівщина у "помаранчевій" зоні: центр легеневого здоров’я заповнений COVID-хворими на 100% (відео)
І хоча це не передбачає нових додаткових правил чи обмежень, однак, як прогнозують влада та медики, це найімовірніше не надовго. Адже динаміка захворювання прогнозує дуже швидке повернення жорсткого карантину, тобто впровадження "червоної" зони.
Loading...
Load next