У Львові призупинили роботу 4 магазинів: не дотримувалися правил карантину

У Львові призупинили роботу 4 магазинів: не дотримувалися правил карантину
Комісія з ТЕБ і НС зафіксувала порушення в роботі деяких магазинів - чотири тимчасово закрили, ринкам видано попередження.

Вчора, 22 жовтня, у Львові відбулось засідання міської комісії з ТЕБ і НС. На ній за підсумками роботи мобільних груп вирішили призупинити роботу чотирьох магазинів. Ще чотирьом ринкам видали попередження. Про під час брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко - Суспільне

За словами Андрія Москаленка, заклади, які закрили, грубо порушили карантинні правила. Вони зможуть відновити роботу, коли виправлять зауваження.

В результаті фіксації порушень – відсутності вакцинації та порушення карантинних вимог було прийнято рішення про закриття чотирьох магазинів. Також комісія надала попередження чотирьом ринкам. За умови фіксації ще одного попередження, буде рішення про призупинення роботи до моменту виправлення зауважень, – каже Андрій Москаленко.

Станом на сьогодні за дотриманням карантинних обмежень слідкує 12 моніторингових бригад. Вони працюють у дві зміни, каже перший заступник міського голови Львова.

Фактично здійснюється на день близько 500-800 перевірок, залежно від дня. Щодня у місті складають орієнтовно від 5 до 10 протоколів. Більшість – це надання попереджень про недотримання маскового режиму. Також серед порушень – робота без негативного тесту, довідки чи сертифікату вакцинації, недотримання маскового режиму. Немає завдання накласти для когось штраф – нам важливо обмежити кількість контактів або зробити їх безпечними, – додає Москаленко.

 

Нагадаємо, що Львівщина уже перевищує показники "червоної" зони. Напередодні в області зафіксували 943 нових хворих на коронавірус. До того ж уже не перший день поспіль ми перетинаємо граничну позначку в 65% завантаженості ліжок з киснем. Якщо ж ця ситуація не покращиться, державна комісія ТЕБ і НС ймовірно вирішить про переведення область у "червону" зону епіднебезпеки.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Львівщина готується до впровадження "червоної" зони карантину (відео) Львівщина готується до впровадження "червоної" зони карантину (відео)
За інформацією ЛОДА, наразі у Львівській області зафіксували 159 411 випадків коронавірусу. Із початку пандемії від недуги померли 4 086 хворих, натомість одужали - 138 678.
У Львові доступ до ресторанів нададуть лише вакцинованим або за ПЛР-тестом (відео) У Львові доступ до ресторанів нададуть лише вакцинованим або за ПЛР-тестом (відео)
Міська комісія ТЕБ і НС вирішила все ж таки посилити карантинні обмеження у Львові внаслідок стрімкого поширення коронавірусу серед населення. Зокрема, учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання, а також призупиняють планові госпіталізації та операції у лікарнях.
Повернення до "червоної" зони карантину: з 18 жовтня у Львові почнуть діяти нові обмеження (відео) Повернення до "червоної" зони карантину: з 18 жовтня у Львові почнуть діяти нові обмеження (відео)
З 18-го жовтня у Львові діятимуть нові обмеження. Чи впровадять у місті "червону" зону вирішуватиме державна комісія з питань ТЕБ і НС.
Loading...
Load next