Французьке місто Канни офіційно стало містом-побратимом Львова

Французьке місто Канни офіційно стало містом-побратимом Львова
Курорт на Оазуровому узбережжі – французькі Канни стали містом-побратимом Львова.

На одного побратима для Львова більше: тепер ним стало французьке місто, курорт на Лазуровому узбережжі Канни. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, зазначивши, що «7 березня, коли російські війська були під Києвом, а Львів щодня приймав десятки тисяч ВПО, Президент Асоціації мерів міст Франції і мер Канн Давид Ліснард був одним з перших іноземних політиків, хто не побоявся особисто приїхати до України з пропозицією допомоги. Нагадаю, Львів уже має 19 міст-побратимів, які допомагали українським біженцям.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 113
 
Читайте також
Посмертні трансплантації: у Львові медики вперше здійснили пересадку серця (відео) Посмертні трансплантації: у Львові медики вперше здійснили пересадку серця (відео)
Медики Львівської обласної клінічної лікарні від одного донора пересадили нирку та вперше трансплантували серце.
У Львові через пожежу в багатоповерхівці довелось евакуювати майже 100 мешканців (фото) У Львові через пожежу в багатоповерхівці довелось евакуювати майже 100 мешканців (фото)
На вулиці Виговського 1, що у Залізничному районі Львова трапилась масштабна пожежа, через яку довелось евакуювати з житлового десятиповерхового будинку близько 100 мешканців.
Львів у передчутті свята: запалення ялинки та відкриття святкових ярмарків очікують містяни (ВІДЕО) Львів у передчутті свята: запалення ялинки та відкриття святкових ярмарків очікують містяни (ВІДЕО)
Тематично задекоровані крамниці, льодова ковзанка, головна ялинка та різдвяний ярмарок – загалом зимові гуляння у Львові триватимуть до 17-го січня.
Loading...
Load next