Україна завоювала ще одну срібну медаль на Паралімпіаді-2024

Український параатлет Владислав Білий завоював срібну медаль у метанні списа у класі F38 на Паралімпіаді-2024 у Парижі.
Про це стало відомо з трансляції змагань.
Український спортсмен виконав кидок на 52,86 м. Перше місце посів представник Колумбії Хосе Лемос, а бронзову нагороду виборов китайський спортсмен Ань Дунцюань.
Як відомо, Україна завоювала вже 5 нагороду на цих змаганнях.
Нагадаємо, Перша медаль Паралімпіади-2024: Антон Коль виборов срібло
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

На Іграх-2022 Олександр здобув "срібло". Це єдина нагорода для України.

Уперше українська лижниця фінішувала у топі лижних перегонів у Пекіні.

В активі паралімпійської збірної України вже 56 нагород - 12 золотих, 29 срібних і 15 бронзових. Дві із них вибороли бігунка Оксана Ботурчук та велогонщик Єгор Дементьєв.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Одне з часто поширених питань у дієтології та здоровому способі життя — чи всі напої (зокрема кава, чай, соки тощо) «рахуються» як рідина, коли ми говоримо про норму споживання води на день. Дехто вважає, що лише чиста вода заслуговує цього статусу, інші ж — що будь-яка рідина враховується

280-й день року (281-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 85 днів
Loading...
Load next