Уряд планує зменшити навантаження на викладачів вишів

Уряд планує зменшити навантаження на викладачів вишів

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, яким пропонується зменшити навчальне навантаження науково-педагогічних працівників вищої освіти.

Про це повідомив голова профільного парламентського комітету Сергій Бабак, передає osvita.ua.

Зокрема, законопроектом запропоновано зменшити навчальне навантаження науково-педагогічних працівників вищої освіти з чинних 600 годин до 400-500 годин на рік залежно від обсягу виконуваної ними наукової роботи.

За словами голови профільного комітету ВР, це наблизить структуру робочого часу українських викладачів до практики європейських країн, а також стимулюватиме наукову роботу в університетах.

Якщо ж викладач повністю зосереджується на навчальній роботі (зокрема, більшість викладачів іноземних мов, фізичної культури), то буде чесно кваліфікувати його як педагогічного працівника і не вимагати імітувати наукову роботу. Такі працівники, як і залучені досвідчені фахівці-практики, дуже потрібні для навчання здобувачів вищої освіти актуальним професійним знанням, – наголосив Бабак, коментуючи норми законопроекту.

Нагадаємо, У Туреччині знову стався сильний землетрус: є постраждалі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
ЗНО в умовах карантину: учні українських шкіл вже отримали запрошення на тестування ЗНО в умовах карантину: учні українських шкіл вже отримали запрошення на тестування
На інформаційних сторінках 389 683 тисяч українських школярів вже розміщено запрошення-перепустки на зовнішнє незалежне оцінювання, яке є необхідним для вступу у вищі навчальні заклади.
В Одесі на вимогу Кременя закрили російськомовний дитячий журнал “Пчелка” В Одесі на вимогу Кременя закрили російськомовний дитячий журнал “Пчелка”
Перестали видавати одеський дитячий журнал "Пчелка". Причиною цьому слугувало звернення до мовного омбудсмена Тараса Кременя.
У МОН заявили, що українські школи самостійно вирішуватимуть, коли завершувати навчальний рік У МОН заявили, що українські школи самостійно вирішуватимуть, коли завершувати навчальний рік
Школи можуть продовжити навчальний рік у червні через карантин, однак адміністрації українських шкіл будуть самостійно вирішувати коли завершувати навчальний рік для учнів.
Loading...
Load next