"Деокупація Луганської області розпочалася" - голова ОВА (відео)

"Деокупація Луганської області розпочалася" - голова ОВА (відео)

Деокупація Луганської області розпочалася, заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у відеозверненні, оприлюдненому у середу, 5 жовтня.

У нас є певні хороші новини, а новини виглядають таким чином - вже це можна говорити офіційно - деокупація Луганської області розпочалася. Уже декілька населених пунктів звільнені від російської армії, від російських окупантів, - сказав Гайдай у відеозверненні у Facebook.

З його слів, окупанти "розуміють, що їх розбивають, тому єдине, що вони намагаються зробити - це максимально замінувати все".

Нагадаємо, що ЗСУ на півдні "приземлили" два російських гелікоптери Мі-24 та Мі-8.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Loading...
Load next