Всі області України перейшли в "зелену" зону карантину: що буде дозволено

Всі області України перейшли в "зелену" зону карантину: що буде дозволено
В "зеленій" зоні карантину діють найслабші обмеження, оскільки, цей рівень дає змогу пом'якшити протиепідемічні обмеження у регіонах.

Станом на 9 червня ситуація із поширенням COVID-19 у регіонах України стабілізувалась. Вперше за довгий час усі області потрапили в "зелену" зону карантину. Про це свідчать оприлюднені МОЗ індикатори визначення рівнів епідеміологічної небезпеки у регіонах.

До сьогодні всі області України перебували у "жовтій" зоні. Однак, у "зеленій" діють найслабші карантинні обмеження. Зокрема, вони передбачають:

  • перебування у громадських будівлях у масках або респіраторах;
  • масові заходи за участю понад 50 осіб;
  • роботу кінотеатрів та закладів культури з наповненістю не більше 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі;
  • перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць;
  • відвідування закладів дошкільної, шкільної, позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50% дітей та персоналу закладу;
  • роботу кафе, барів, ресторанів після 22-ї та до 7-ї години. Проте, дозволяється адресна доставка їжі та продаж на винесення.

Зауважимо, що у "зелену" карантинну зону області переводить МОЗ. Проте, остаточне рішення про перехід до слабших карантинних обмежень повинна ухвалити Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

 257
 
Читайте також
Уряд анонсував продовження карантину в Україні до 31 серпня Уряд анонсував продовження карантину в Україні до 31 серпня
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про продовження адаптивного карантину в Україні до 31 серпня. Попри те, що ситуація з COVID-19 в країні покращилась, на думку урядовця українцям треба бути готовими до всього.
Ляшко заявив, що червону зону незабаром можуть покинути ще чотири області України Ляшко заявив, що червону зону незабаром можуть покинути ще чотири області України
У Міністерстві охорони здоров'я України анонсували вихід з "червоної" зони карантину ще чотирьох українських областей. Зокрема йдеться про Запорізьку, Полтавську, Хмельницьку та Чернігівську області.
Летальність в Україні залишається високою: понад 8 тисяч нових випадків COVID за добу Летальність в Україні залишається високою: понад 8 тисяч нових випадків COVID за добу
За минулу добу в Україні зафіксували 8 710 нових випадків зараження, серед них 374 дитини та 193 медпрацівники.
Loading...
Load next