У Львові закінчили реконструкцію трамвайного депо на вулиці Промисловій (відео)

У Львові закінчили реконструкцію трамвайного депо на вулиці Промисловій (відео)
Відтепер депо, що на вулиці Промисловий функціонуватиме як основне підприємство. Звідси на маршрути щоденно виїжджатимуть 75 трамваїв.

Облаштований мийний комплекс, змонтована котельня та масштабно відремонтований корпус трамвайного депо, відкриття якого датується 1908 роком. Олександр працює водієм трамвая ось уже 35 років. Каже, умови звісно не до порівняння. Адже усе нове та осучаснення.

Тут вже такі нові колії, вони вже їздять по іншому. Правда, вони ще не вкатані добре, але вкатаються і воно вже буде по іншому їздити. Але тут краще, депо краще, - розповів водій трамвая Олександр.

Чи не єдиний недолік, жартує чоловік, доволі складніше добиратися на роботу. Однак осучасненням місця праці тутешні в цілому задоволені. 

Це депо повністю відреконструйоване, включно з трамвайними коліями, контактною мережею, з системою опалення, вентиляції, з утепленням фасаду, з утепленням покрівлі. Тобто це депо зовсім в іншому вимірі вже, - повідомив в.о. директора ЛКП "Львівелектротранс" Володимир Ковалів.

Відтепер депо, що на вулиці Промисловий функціонуватиме як основне підприємство. Звідси на маршрути виїжджатимуть щоденно 75 трамваїв. 

Це повний випуск трамваїв на лінію, які курсують в місті Львові буде з цього депо. А на Городоцькій будуть ремонтні майстерні, буде проводитись капітальний та середній ремонти, - додав в.о. директора ЛКП "Львівелектротранс" Володимир Ковалів.

До слова, реконструювати депо на Промисловій бралися двічі. Однак успіхом увінчалась третя спроба. Тішаться цьому й представники ЄБРР, мовляв, це пілотний для України проєкт, який увінчався успіхом.

Реконструкція контактної мережі йде наразі. Реконструкція депо, передбачалось, що загальна вартість проекту буде 3,5 млн євро, станом на сьогодні, наскільки я розумію, витрачено 2,8 млн євро. Тобто є економія, що дозволяє врахувати всі зауваження, які є зараз. І ми все ще залишаємось в межах бюджету, - зазначив старший банкір Європейського банку реконструкції та розвитку Денис Гайовий. 

Кошти, за які місто й реалізовує цей проєкт, потрібно буде повернути протягом 10 років. Тим часом у місті Лева продовжують напрацьовувати амбітні плани, що стосуються електротранспорту.

Ми взагалі маємо за мету робити Львів містом, де буде електротранспорт. В нас в плані замовлення 250 Електробусів, плюс 100 тролейбусів з автономним ходом, плюс тих 10 трамваїв, яких зараз робить "Електрон", - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

І хоча на момент відкриття до стану оновленого депо були певні зауваження, керівництво ЛКП "Львівелектротранс" обіцяло невдовзі усе залагодити. 

 

 323
 
Читайте також
Реконструкція старого трамвайного депо у Львові: на якому етапі ремонт приміщення (відео) Реконструкція старого трамвайного депо у Львові: на якому етапі ремонт приміщення (відео)
Новий профілакторій, мийний комплекс та заміна колії – реконструкція старого трамвайного депо на Промисловій триває. Представники "Львівелектротрансу" запевняють, що реалізація проєкту – на фінішній прямій, адже підрядники виконали 80% основних робіт.
Реконструкція вул. Бандери у Львові триває: до кінця року ремонтні роботи планують завершити  (відео) Реконструкція вул. Бандери у Львові триває: до кінця року ремонтні роботи планують завершити (відео)
Завершити усі роботи і відкрити вулицю для проїзду транспорту планують до кінця року.
Завершують реконструкцію: у Львові на Медової Печери відкриють новий дитсадок (відео) Завершують реконструкцію: у Львові на Медової Печери відкриють новий дитсадок (відео)
Двоповерховий дошкільний освітній заклад розрахований на 7 груп дітлахів. Запрацювати садок повинен у жовтні.
Loading...
Load next