На Львівщині від початку року правоохоронці розшукали 449 дітей

Про це повідомили у поліції Львівської області.
На Львівщині від початку року правоохоронці розшукали 449 дітей

Про це повідомили у поліції Львівської області.

Всіх безвісти зниклих неповнолітніх повернули додому, протиправних дій щодо них вчинено не було.

Від початку 2020 року до територіальних підрозділів поліції Львівщини надійшло 449 повідомлень та заяв щодо розшуку дітей.

Зазначимо, що 248 з них стосувалися малолітніх.

До пошуків безвісти зниклих неповнолітніх залучали співробітників різних служб та підрозділів поліції.

Між іншим, 430 дітей знайшли протягом однієї доби.

У поліції закликають: "Якщо ваша дитина зникла – не зволікайте з пошуками, відразу звертайтесь до органів. Важливою може бути кожна хвилина".

Нагадаємо, що у парках Львова розмістять майже 100 годівничок. Так місто долучилося до загальноукраїнської акції “Нагодуй птахів взимку”.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Мотоцикліста який скоїв смертельну ДТП, судитимуть на Львівщині
Внаслідок аварії пасажир мотоцикла отримав тілесні ушкодження, які були несумісні із життям. Чоловік помер у лікарні, а винуватця ДТП тепер судитимуть.
У Львові створять єдину муніципальну бібліотеку (відео) У Львові створять єдину муніципальну бібліотеку (відео)
У міській раді вважають, що таким чином це сприятиме єдиній стратегії розвитку подібних просторів та покращенню якості надання послуг.
Loading...
Load next