Курс долара буде заморожений до кінця війни

До кінця війни Нацбанк триматиме офіційний курс замороженим на рівні 29,25 грн за долар. Про це повідомив заступник голови НБУ Сергій Ніколайчук в телеефірі.
За його словами, наразі цей курс планують фіксувати щонайменше до закінчення воєнного стану.
А далі, після нашої перемоги, ми будемо поступово повертатися до звичного режиму плаваючого обмінного курсу. Будемо поступово знімати адмінобмеження, скорочувати свою участь на ринку.
Але цей перехід відновлення стандартної роботи і відновлення валютної політики Нацбанку буде дуже поступовим, щоб уникнути різких потрясінь, — заявив Ніколайчук.
Нагадаємо, що МВФ погодив відкриття спецрахунку для допомоги Україні.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

НБУ дозволив купувати валюту в регіонах, що знаходяться під загрозою окупації.

Від зростання цін на енергоносії та продукти харчування до економічних санкцій і шкоди, завданої інвестиційній довірі, наслідки можуть бути далекосяжними, але їх важко оцінити кількісно.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next